Şrift:
Bu gün AvroLiqada 24 oyun - “Qarabağ” da meydana çıxır - TƏQVİM
08.11.2018 [10:16] - Gündəm, İdman
Bu gün Avropa Liqasında qrup mərhələsində 4-cü turun oyunları keçiriləcək.

12 qrupda 24 qarşılaşma oynanılacaq.

Turnirdə ölkəmizi təmsil edən “Qarabağ” E qrupunda səfərdə Ukrayna “Vorskla”sı ilə “Arsenal” isə “Sportinq”lə üz-üzə gələcək.

Türkiyə təmsilçilərindən “Akhisar” öz meydanında “Sevilya”nı qəbul edəcək. İstanbul klublarını isə Belçika təmsilçiləri ilə duel gözləyir. “Beşiktaş” “Genk”lə səfər, “Fənərbaxça” isə “Anderlext”lə ev oyununa çıxacaq.


8 noyabr

G qrupu
21:55. “Spartak” (Moskva, Rusiya) - "Reyncers” (Şotlandiya)
21:55. “Rapid” (Vyana, Avstriya) - “Vilyarreal” (İspaniya)

1.
Vilyarreal
3
1
2
0
10:5
5
2.
Reyncers
3
1
2
0
5:3
5
3.
Rapid
3
1
0
2
3:8
3
4.
Spartak Moskva
3
0
2
1
3:5
2


H qrupu

21:55. “Apollon” (Kipr) - “Ayntraxt” (Almaniya)
21:55. “Latsio” (İtaliya) - “Marsel” (Fransa)

1
Ayntraxt
3
3
0
0
8:2
9
2.
Latsio
3
2
0
1
6:6
6
3.
Marsel
3
0
1
2
4:7
1
4.
Apollon
3
0
1
2
3:6
1

I qrupu

21:55. “Genk” (Belçika) - “Beşiktaş” (Türkiyə)
21:55. “Malmö” (İsveç) - “Sarpsborq” (Norveç)

1.
Genk
3
2
0
1
7:5
6
2.
Sarpsborq
3
1
1
1
5:5
4
3.
Malmö
3
1
1
1
3:3
4
4.
Beşiktaş
3
1
0
2
5:7
3

J qrupu

21:55. “Akhisar” (Türkiyə) - “Sevilya” (İspaniya)
21:55. “Krasnodar” (Rusiya) - “Standard” (Belçika)

1.
Sevilya
3
2
0
1
12:3
6
2.
Krasnodar
3
2
0
1
4:3
6
3.
Standard
3
2
0
1
5:7
6
4.
Akhisar
3
0
0
3
1:9
0

K qrupu

19:50. “Astana” (Qazaxıstan) - “Yablonets” (Çexiya)
21:55. “Dinamo” (Kiyev, Ukrayna) - “Renn” (Fransa)

1.
Astana
3
1
2
0
5:3
5
2.
Dinamo Kiyev
3
1
2
0
6:5
5
3.
Renn
3
1
0
2
3:5
3
4.
Yablonec
3
0
2
1
4:5
2

L qrupu

21:55. BATE (Belarus) - “Çelsi” (İngiltərə)
21:55. “MOLVidi” (Macarıstan) - PAOK (Yunanıstan)

1.
Çelsi
3
3
0
0
5:1
9
2.
PAOK
3
1
0
2
4:4
3
3.
MOL Vidi
3
1
0
2
2:3
3
4.
BATE
3
1
0
2
4:7
3

A qrupu

00:00. “Ludoqorets” (Bolqarıstan) - AEK (Kipr)
00:00. “Bayer” (Almaniya) - “Sürix” (İsveçrə)

1.
Sürix
3
3
0
0
5:2
9
2.
Bayer Leverkuzen
3
2
0
1
9:7
6
3.
Ludoqorets
3
0
1
2
3:5
1
4.
AEK
3
0
1
2
3:6
1

B qrupu

00:00. “Seltik” (Şotlandiya) - “Leyptsiq” (Almaniya)
00:00. “Rusenborq” (Norveç) - “Zalsburq” (Avstriya)

1.
Zalsburq
3
3
0
0
9:3
9
2.
Leyptsiq
3
2
0
1
7:4
6
3.
Seltik
3
1
0
2
2:5
3
4.
Rosenborq
3
0
0
3
1:7
0


C qrupu


00:00. “Slaviya” (Çexiya) - “Kopenhagen” (Danimarka)
00:00. “Bordo” (Fransa) - “Zenit” (Rusiya)

1.
Zenit
3
2
1
0
4:2
7
2.
Slavia Praqa
3
2
0
1
2:1
6
3.
Kopenhagen
3
1
1
1
3:3
4
4.
Bordo
3
0
0
3
2:5
0


D qrupu

19:50. “Fənərbaxça” (Türkiyə) - “Anderlext” (Belçika)
00:00. “Dinamo” (Zaqreb, Xorvatiya) - “Spartak (Trnava, Slovakiya)

1.
Dinamo Zagreb
3
3
0
0
8:2
9
2.
Fənərbaxça
3
1
1
1
5:6
4
3.
Spartak Trnava
3
1
0
2
2:4
3
4.
Anderlext
3
0
1
2
2:5
1


E qrupu

00:00. “Vorskla” (Ukrayna) - “Qarabağ” (Azərbaycan)
00:00. “Arsenal” (İngiltərə) - “Sportinq” (Portuqaliya)

1.
Arsenal
3
3
0
0
8:2
9
2.
Sporting
3
2
0
1
4:2
6
3.
Vorskla Poltava
3
1
0
2
4:6
3
4.
Qarabağ
3
0
0
3
0:6
0

F qrupu

00:00. “Betis” (İspaniya) - “Milan” (İtaliya)
00:00. “Olimpiakos” (Yunanıstan) - “Düdelanj” (Lüksemburq)


1.
Betis
3
2
1
0
5:1
7
2.
Milan
3
2
0
1
5:3
6
3.
Olimpiakos
3
1
1
1
3:3
4
4.
Dudelanj
3
0
0
3
0:6
0
Bu xəbər oxucular tərəfindən 27 dəfə izlənilmişdir!
Google Yahoo Facebook Twitter
Del.icio.us Digg StumbleUpon FriendFeed